Załoga Bosfor Charter
monohull catamaran motor boats

Znajdź wymarzony jacht ...

powered by NauSYS

Yacht managament

Spełnij marzenia o własnym jachcie ...

Nasza baza znajduje się w miejscowości Pirovac, posiadamy tam odpowiednie zaplecze zarówno techniczne jak i obsługowe, dzięki którym jachty czarterowane są z troską o wszystkie szczegóły oraz dbane, tak aby jak najmniej tracić na wartości przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

Nasze usługi opieramy na wieloletnim doświadczeniu naszej załogi oraz ciągłym udoskonalaniu naszych usług, łącząc tradycję i doświadczenie z nowoczesnością.

Opinia i pozytywne doświadczenia Klienta są naszym priorytetem.

Jako Bosfor, oferujemy również yacht management, czyli możliwości zainwestowania w jacht/katamaran i pozostawienia go w naszym zarządzaniu w celu generowania zysków oraz dbania o jego stan techniczno/wizualny. Zajmujemy się wszystkim co związane z jachtem, mieszkamy w Chorwacji, mówimy po Chorwacku i wykorzystujemy to do prowadzenia inwestycji, jaką jest zakup jachtu.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w postaci leasingu zarówno w Polsce jak i w Chorwacji. W przypadku leasingu w Chorwacji - nie tylko pomożemy w uzyskaniu leasingu, pomożemy również w założeniu działalności, załatwimy adres firmy, a także pełną opiekę księgową

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem katamaranów BALI, skontaktuj się z nami już dziś! Pomożemy Ci wybrać najlepszy model katamaranu BALI dla twoich potrzeb i preferencji. Zaproponujemy też korzystne warunki finsowania oraz inwestycji w postaci czarteru.

Kontakt

Office:
Sladana Letica
office@bosforcharter.com
HR +385 99 4010 270
Director:
Majka Wieloch - Silecka
majka@bosforcharter.pl
PL +48 509 590 366
HR +385 99 34 99 724
 
Marcin Nogaj
marcin@bosforcharter.com
PL +48 727 923 493
HR +385 99 35 42 771